koncentratory USB
Hub USB-C BYOD-BOX 2USB-A 1USB-C 1HDMI
- Liczba portów: 4
- Rodzaj: Aktywny
- Standard: USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
297,74 zł / szt
366,22 zł brutto
Hub pozwala podpiąć do komputera cały zestaw przeznaczony do wideokonferencji (kamera, głośnik i telewizor/monitor).
Komunikacja z PC za pośrednictwem przewodu zakończonego złączem USB-C (wejście USB-C w hub-ie przeznaczone jest do zasilania).
Specyfikacja techniczna
| Producent | Yealink |
|---|---|
| Liczba portów | 4 |
| Rodzaj | Aktywny |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Porty | 1 x HDMI Typ A Żeńska |
| Wymiary | Długość przewodu 1.5 m |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 335 kg |
|---|---|
| Wymiary | 153 x 90 x 100 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |