HUB USB-C Basic USB-C do 4x USB-A 3.0
- Liczba portów: 5
- Ładowanie urządzeń: Nie
- Porty : 4 x USB Type A Żeńska
- Pełna specyfikacja
Greencell Basic HUB USB-C 4in1 (4× USB-A 3.0), adapter do Apple MacBook i innych laptopów szybki transfer, kompaktowy design
- Basic HUB 4in1 rozszerzenie 1 portu USB-C do 4 portów USB-A 3.0
- Szybki transfer danych do 5 Gb/s na każdym porcie
- Kompaktowy format i zintegrowany kabel (15 cm), by zachować porządek na biurku
- Pełna kompatybilność z Windows, macOS oraz laptopami z Apple M3 i M4
Więcej portów- mniej przepinania
Zamień jeden port USB-C na 4 dodatkowe porty USB-A 3.0. Podłącz wszystko, co potrzebne do pracy i nie tylko od pendriveów, przez akcesoria, po dyski zewnętrzne. Wygodnie, bez przepinania.
Pełna prędkość we wszystkich portach
Duże pliki? Wiele urządzeń naraz? Bez obaw. Każdy z czterech portów obsługuje transmisję danych z prędkością do 5 Gb/s. To oznacza błyskawiczne kopiowanie plików, sprawną synchronizację danych i po prostu szybszą pracę.
Mobilność bez kompromisów
Adapter niewiele waży i mieści się w kieszeni lub przegródce torby. Zawsze pod ręką, gotowy do działania bez obciążania Twojego mobilnego zestawu pracy.
Poręczne rozwiązanie bez zbędnych kabli
Zintegrowany przewód o długości 15 cm to wystarczająco, by wygodnie podłączyć HUB, a jednocześnie uniknąć plątaniny na biurku. Prosto i schludnie.
Trwałość i odporność na uszkodzenia
Obudowa adaptera została wykonana z aluminium, dzięki czemu urządzenie jest trwałe i odporne na uszkodzenia, a jego minimalistyczny design doskonale komponuje się z nowoczesnymi laptopami.
Po prostu podłącz i działaj
Bez instalacji, bez sterowników. HUB jest od razu gotowy do działania współpracuje z każdym laptopem, który posiada wejście USB-A.
| Waga | 90 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 70 x 175 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Green Cell |
|---|---|
| Liczba portów | 5 |
| Ładowanie urządzeń | Nie |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Rodzaj | Pasywny |
| Wymiary | 109 x 39.7 x 12.1 mm |
| Waga | 56.5 |
| Pozostałe parametry | Długość kabla USB-C 150 mm |
| Akcesoria w zestawie | Wbudowany kabel |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |