koncentratory USB
HUB USB-C 5-portowy Halyx
- Liczba portów: 5
- Standard: USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
- Rodzaj: Pasywny
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
74,87 zł / szt
92,09 zł brutto
Trust Halyx Koncentrator USB-C z 5 portami - Silver
- Umożliwia podłączenie do czterech dodatkowych urządzeń USB-C do komputera stacjonarnego lub przenośnego.
- Zapewnia prędkość transferu do 5 Gb/s bez żadnych opóźnień.
- Dodatkowy port zasilania USB-C PD 100 W pozwala na bezproblemowe ładowanie laptopa.
- Kabel USB-C o długości 10 m umożliwia łatwe podłączenie komputera stacjonarnego lub przenośnego.
- Wytrzymała obudowa aluminiowa sprawdzi się zarówno w domu i biurze, jak i w podróży.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Liczba portów | 5 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Rodzaj | Pasywny |
| Ładowanie urządzeń | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Porty | 5 x USB Type C Żeńska |
| Wymiary | 16 x 127 x 32 mm |
| Waga | 81 |
| Długość przewodu | 10 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 125 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 130 x 210 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |