koncentratory USB
HUB USB-C 4xUSB 3.1
- Liczba portów: 4
- Ładowanie urządzeń: Nie
- Rodzaj: Pasywny
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
20,02 zł / szt
24,62 zł brutto
4-portowy koncentrator USB 3.1
- TWOJA BRAMA DO ŚWIATA USB
- USB 3.1 - ultraszybki transfer danych do 5 Gb/s!
- Odpowiedni dla wszystkich urządzeń USB oraz komputerów PC
- Zgodny z systemem Windows 7
| Waga | 73 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 135 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Liczba portów | 4 |
| Ładowanie urządzeń | Nie |
| Rodzaj | Pasywny |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Porty | 1 x USB Type C Męska |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymiary | 102 x 67 x 22 mm |
| Waga | 70 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |