koncentratory USB
HUB USB 2.0 4-porty, czarny
- Standard: USB 2.0
- Liczba portów: 4
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 29 w magazynie
21,46 zł / szt
26,40 zł brutto
HUB USB 2.0 4-porty, czarny
- Doskonałe połączenie
- Plug & Play
- 4-portowy HUB USB 2.0 ze zintegrowanym kablem USB
| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 x 85 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Standard | USB 2.0 |
| Liczba portów | 4 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Ładowanie urządzeń | Nie |
| Rodzaj | Pasywny |
| Porty | 1 x USB Type A Męska |
| Wymiary | 101 x 30 x 10 mm |
| Waga | 32 |
| Pozostałe parametry | Szybkość przesyłania danych: max. Prędkość 480 Mb/s |
| Długość przewodu | 30 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |