koncentratory USB
Hub 4-portowy USB-C, 3xUSB 2.0, USB 3.1
- Liczba portów: 4
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8
- Porty : 4 x USB Type A Żeńska
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
20,22 zł / szt
24,87 zł brutto
Hub 4-portowy USB-C, 3xUSB 2.0, USB 3.1
- 4-portowy HUB USB ze zintegrowanym kablem typu C
- Trwała i stylowa aluminiowa konstrukcja
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Liczba portów | 4 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Wymiary | 90 x 28 x 10 mm |
| Waga | 35 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 80 x 170 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |