słuchawki
HA-FX1X
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
75,00 zł / szt
92,25 zł brutto
| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 100 x 205 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | JVC |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 5 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 23 |
| Czułość | 104 |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Waga | 5.2 |
| Akcesoria w zestawie | - Etui |
| Impedancja | 16 |
| Długość przewodu | 1.2 |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Douszne |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |