słuchawki
HA-ET50BT czarne
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
158,67 zł / szt
195,16 zł brutto
Sportowe słuchawki bezprzewodowe dla aktywnych biegaczy z bezprzewodową technologią Bluetooth i wygodnym sterowaniem
- Obsługuje aplikację AE Run & Music dla smartfonów
- 3 wersje kolorystyczne
- Odporne na pot i wilgoć (IPX5), pilot (IPX4)
- Pivot „Motion Fit” zabezpiecza przed wypadaniem słuchawek z uszu podczas biegania
- 3-przyciskowy pilot z mikrofonem
- Wbudowany magnes umożliwiający bezpieczne noszenie wokół szyi gdy nie są używane
- Bezprzewodowa technologia Bluetooth
- 9 godziny pracy z wbudowaną baterią
- Otwarta konstrukcja nie izoluje dźwięków z otoczenia, zapewniając bezpieczeństwo podczas uprawiania sportu
Specyfikacja techniczna
| Producent | JVC |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Złącza | microUSB |
| Waga | 17 |
| Pozostałe parametry | - Zasięg: ok. 10 m |
| Akcesoria w zestawie | - Kabel ładujący USB |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z zaczepami usznymi |
| Technologie | Brak |
| Kolor | czarny |
| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 95 x 195 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |