przybory szkolne
Gumka do scierania 3D Minecraft
- Bezpieczeństwo:
Trzymać z dala od źródeł ognia.
- Nr katalogowy:
MC00060
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 24 w magazynie
18,90 zł / szt
23,25 zł brutto
Najsłodsza postać z Minecrafta będzie Ci towarzyszyć w każdym dniu w szkole!
W opakowaniu znajduje się gumka 3D wykonana z wysokiej jakości materiału TPR miękkiego, elastycznego i wytrzymałego. Każda figurka ma do 8 cm wysokości i łączy w sobie funkcjonalność oraz urok: łatwo się ściera, dodając jednocześnie uroku Twojemu biurku.
Idealne dla fanów Minecraft te gumki nie tylko naprawiają Twoje błędy - ale także wypełniają radością Twoją przestrzeń do nauki lub kolekcję!
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 75 x 105 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kids Euroswan |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Trzymać z dala od źródeł ognia. |
| Nr katalogowy | MC00060 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Art. szkolne i papiernicze |
| Rodzaj | Gumki do mazania |
| Marka | Minecraft |
| Wymiary | 7.5 x 10.5 x 4.6 cm |
| Akcesoria w zestawie | Gumka do mazania |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | TPR |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |