przełączniki niezarządzalne
GS-108BV3 Switch 8x1GbE
- Liczba portów PoE+: Brak
- Liczba portów SFP+: Brak
- Liczba portów QSFP+: Brak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
69,29 zł / szt
85,23 zł brutto
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 95 x 95 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zyxel |
|---|---|
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Pobór mocy | 3 |
| Wymiary | 155 x 85 x 26 mm |
| Waga | 325 |
| Zasilanie | 100 to 240 V AC, 50/60 Hz |
| Akcesoria w zestawie | - Przełącznik |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy | - IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Bufor pamięci | 128 |
| Przepustowość | 16 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |