grzejniki
Grzejnik Smart Graphene Heater
- Maksymalna moc: 2000
- Stopnie regulacji: 0
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Nie dotyczy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
232,64 zł / szt
286,15 zł brutto
Inteligentny grzejnik grafenowy Xiaomi
- Szybkie nagrzewanie w ciągu 3 sekund: Dzięki lepszej przewodności cieplnej w porównaniu z miedzią lub aluminium, powłoka grafenowa w połączeniu z ceramicznym grzejnikiem PTC i mocą wyjściową 2000 W szybko nagrzewa powietrze, zapewniając natychmiastowe ciepło.
- Równomierny wzrost temperatury: Po włączeniu, płyta grzewcza pokryta grafenem zapewnia efektywne przewodzenie ciepła i równomierne ogrzewanie.
- Ogrzewanie rezonansowe w dalekiej podczerwieni: Powłoka grafenowa emituje fale dalekiej podczerwieni, które są zbliżone do naturalnej długości fali ludzkiego ciała, tworząc rezonansowy efekt ogrzewania, przypominający wygrzewanie się w słońcu.
- Inteligentny system kontroli temperatury: Inteligentny system kontroli temperatury dynamicznie dostosowuje moc, aby utrzymać żądaną temperaturę, redukując straty energii spowodowane przegrzaniem i wahaniami temperatury.
- Oscylacja szerokokątna 70 stopni: Funkcja oscylacji rozszerza zakres grzania, rozprowadzając powietrze, aby otoczyć Cię ciepłym kocem.
- Wentylator odśrodkowy zapewniający delikatny przepływ powietrza: Wyposażony w wentylator odśrodkowy i mikroporowatą kratkę wentylacyjną równomiernie rozprowadza powietrze, tworząc delikatne bryzy.
- Wiele trybów przepływu powietrza: Możesz swobodnie przełączać się między gorącym, ciepłym i naturalnym wiatrem.
- Inteligentne sterowanie: Obsługuje połączenie i sterowanie za pomocą aplikacji Xiaomi Home. Możesz zdalnie włączać/wyłączać grzejnik, ustawiać docelową temperaturę w pomieszczeniu, regulować tryb pracy, ustawiać timer włączania/wyłączania itp. Urządzenie obsługuje również sterowanie głosowe za pomocą Asystenta Google.
- Duży panel sterowania: Stan grzejnika jest wyraźnie widoczny na pierwszy rzut oka. Możesz sterować grzejnikiem za pomocą intuicyjnego, montowanego na górze panelu sterowania, który jest prosty i łatwy w obsłudze.
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Maksymalna moc | 2000 |
| Stopnie regulacji | 0 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Nie dotyczy |
| Zimny nadmuch | Tak |
| Minimalna moc | 0 |
| Oscylacja | Tak |
| Termostat | Nie |
| Wymiary | (średnica):176 × 467 mm |
| Waga | 2.3 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Timer | Nie |
| Typ | Grzejnik elektryczny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 2960 kg |
|---|---|
| Wymiary | 220 x 225 x 550 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |