Grzejnik olejowy HOR201
- Maksymalna moc: 700
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
- Zimny nadmuch: Nie
- Pełna specyfikacja
Grzejnik olejowy HOR201
Zimne dni i noce spędzone w działkowej altance nie muszą kojarzyć się z ubieraniem na cebulkę lub grubym kocem. Grzejnik olejowy HOR201 marki BLAUPUNKT pozwoli bowiem wypełnić pomieszczenie przyjemnym ciepłem i ogrzać się np. po grzybobraniu.
HOR201 to siedmiożeberkowe urządzenie posiadające moc 700 W (jeden poziom grzania) oraz system trzech kanałów olejowych pozwalających szybko nagrzać olej w ożebrowaniu i wypełnić ciepłem pomieszczenie do 10 m2. Temperaturą steruje się wygodnie przy pomocy pokrętła termostatu, co umożliwia dopasowanie jej wysokości do preferencji użytkownika.
Nad bezpieczeństwem użytkowania czuwa zabezpieczenie przed przegrzaniem, w które grzejnik HOR201 został wyposażony.
| Waga | 3800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 125 x 360 x 440 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Maksymalna moc | 700 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Zimny nadmuch | Nie |
| Termostat | Tak |
| Oscylacja | Nie |
| Wymiary | 32 x 13 x 37,5 cm |
| Waga | 3.3 |
| Pozostałe parametry | Ogrzewa pomieszczenia do 10 m2 |
| Funkcje specjalne |
|
| Timer | Nie |
| Typ | Grzejnik olejowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |