grzejniki
Grzejnik Desktop Heater
- Maksymalna moc: 600
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
- Zimny nadmuch: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
91,60 zł / szt
112,67 zł brutto
PTC jest natychmiast włączony i gorący
Szybkie nagrzewanie, bezpieczeństwo i stabilność
Szeroki kąt łagodnego nawiewu
45° nawiew powietrza obiegowego
Mini lekki kształt obudowy
Piękny wygląd bez zajmowania miejsca
Zabezpieczenie przed wyrzuceniem
Automatyczne wyłączanie zasilania podczas zrzutu
Ukryty wlot powietrza 360
Dolny wlot powietrza 360 ° dla szerszego zakresu wlotu powietrza
Ognioodporna i trudnopalna powłoka ABS
Automatyczne wyłączanie zasilania podczas wyrzucania
Podwójne zabezpieczenie termiczne
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem
- Bezpieczniki, zabezpieczenie przed odcięciem
| Waga | 1180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 230 x 165 x 165 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Maksymalna moc | 600 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Zimny nadmuch | Nie |
| Oscylacja | Nie |
| Termostat | Nie |
| Wymiary | 142 x 132 x 188 mm |
| Timer | Nie |
| Typ | Grzejnik elektryczny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |