Grzejnik ceramiczny ścienny QH4001 czarny
- Maksymalna moc: 2000
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
- Stopnie regulacji: 2
- Pełna specyfikacja
Grzejnik ceramiczny ścienny QH4001 czarny
Nadaje się do łazienki
Ceramiczny grzejnik ścienny QH4001 w czarnym kolorze posiada szklany panel, co dodaje mu atrakcyjności. Nadaje się do ogrzewania pomieszczeń o powierzchni do 20 m2. Dzięki stopniowi ochrony IP22 jest odporny na wilgoć więc można go używać również w łazience. Do wyboru są 2 poziomy mocy grzania, posiada też funkcję wentylatora i regulowaną oscylację żaluzji dla wydajnej dystrybucji ciepła. Wyposażony jest w nowoczesny wyświetlacz LED ze wskaźnikiem temperatury oraz pilotem do wygodnego sterowania. Aby zapewnić bezpieczną pracę wyposażony jest w zabezpieczenie przed przegrzaniem.
Zaprogramuj grzanie
Ceramiczny grzejnik ścienny QH4001 jest wyposażony w praktyczny tygodniowy i ekonomiczny 24-godzinny programator. Możesz ustawić żądany czas pracy na każdy dzień, w tym temperaturę.
Funkcja otwartego okna
Jeśli aktywujesz funkcję otwartego okna, urządzenie wyłącza się automatycznie, gdy temperatura gwałtownie spada, oszczędzając w ten sposób zużycie energii.
| Waga | 3400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 155 x 565 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Concept |
|---|---|
| Maksymalna moc | 2000 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Stopnie regulacji | 2 |
| Zimny nadmuch | Nie |
| Minimalna moc | 1000 |
| Oscylacja | Tak |
| Wymiary | 54,2 x 18,7 x 12,3 cm |
| Waga | 2.36 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | Zestaw do montażu na ścianie |
| Funkcje specjalne |
|
| Timer | Tak |
| Typ | Ceramiczny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |