grzejniki
Grzejnik ceramiczny PTC 2000 Smart
- Maksymalna moc: 2000
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
- Stopnie regulacji: 2
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
170,67 zł / szt
209,92 zł brutto
Grzejnik ceramiczny PTC2000 Smart idealne nadaje się do dogrzania pomieszczeń. Urządzenie wyposażone jest w termostat, który zapobiega przegrzaniu oraz 24 godzinny timer. Posiada funkcję oscylatora ruch lewo / prawo.
| Waga | 2090 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 175 x 215 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | NOVEEN |
|---|---|
| Maksymalna moc | 2000 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Stopnie regulacji | 2 |
| Zimny nadmuch | Tak |
| Termostat | Tak |
| Oscylacja | Nie |
| Minimalna moc | 1200 |
| Wymiary | 17,5 x 13,5 x 50 cm |
| Waga | 1.55 |
| Funkcje specjalne |
|
| Timer | Tak |
| Typ | Ceramiczny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |