zabawa w dom
Grill ogrodowy okrągły
- Nr katalogowy:
7600004668
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
62,91 zł / szt
77,38 zł brutto
Grill ogrodowy okrągły to świetny sposób na rozwijanie wyobraźni i kreatywności u najmłodszych. Dzięki wysokiej jakości tworzywu sztucznego, z którego został wykonany, produkt jest bezpieczny w użytkowaniu.
Jego wielokolorowy design oraz realistyczne detale sprawiają, że maluchy mogą poczuć się jak prawdziwi mistrzowie kuchni. Wymiary 46 x 33 x 41,5 cm sprawiają, że grill jest poręczny i łatwy do przenoszenia, co pozwala na zabawę zarówno w ogrodzie, jak i w domu.
Dzięki temu grillowi dzieci mogą naśladować dorosłych, rozwijając przy tym swoje umiejętności społeczne i ucząc się współpracy. Zestaw zawiera akcesoria i imitacje produktów potrzebne do udanej zabawy.
| Waga | 1118 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 380 x 480 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600004668 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Grill |
| Wymiary | 46 x 33 x 41,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |