Gravitrax PRO The Game Splitter
- Nr katalogowy:
27464
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Baw się w rozwiązywanie zagadek i podołaj wyzwaniom w Grze GraviTrax Pro Splitter!
Wykorzystaj swoje umiejętności przestrzenne i logiczne, rozwiązując ekscytujące wyzwania w Grze GraviTrax Pro Splitter zabawie zarówno dla zawodowców, jak i początkujących graczy! Czy potrafisz zbudować tor łączący wszystkie określone elementy, mając podane tylko pozycje startu i mety? Buduj coraz bardziej skomplikowane tory zgodnie z 30 zadaniami o rosnącym stopniu trudności, sam lub ze znajomymi.
Podobnie jak wszystkie zestawy GraviTrax, GraviTrax Gra wykorzystuje koncepcje przyjazne dla STEM, jednocześnie budując umiejętności krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
GraviTrax zapewnia niekończącą się zabawę dla dziewczynek i chłopców w wieku od 8 lat. To zabawka edukacyjna, do której zarówno dzieci, jak i dorośli będą ciągle wracali.
| Waga | 846 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 220 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Nr katalogowy | 27464 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Konstrukcyjne |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22.2 x 22.2 x 6.8 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |