gramofony
Gramofon walizkowy CR1149
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Prękość płyty: 33 RPM
- Odtwarzacz CD: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
263,35 zł / szt
323,92 zł brutto
Gramofon walizkowy CR1149
Gramofon walizkowy CR 1149 to połączenie pięknej obudowy retro z funkcjonalną zawartością . W łatwej do przenoszenia walizce znajduje się nowoczesny gramofon pozwalający na odtwarzanie płyt winylowych ze standardową prędkością 45 obrotów na minutę, jak również w przyspieszeniu i spowolnieniu. Gramofon walizkowy może stać się wyposaźeniem stylowo urządzonego wyposażenia, posłuży też jako przenośny sprzęt muzyczny dla amatorskich DJ-ów i wszystkich miłośników starych płyt.
| Waga | 4500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 467 x 214 x 490 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Camry |
|---|---|
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Prękość płyty | 33 RPM |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Regulacja pitch | Tak |
| Zgrywanie dźwięku | Nie |
| Złącza | AUX |
| Wymiary | Wymiary opakowania: 49 x 21.4 x 46.7 cm |
| Waga | 3.1 |
| Funkcje specjalne | AutoStop |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Tuner FM | Nie |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Brązowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |