gramofony
Gramofon retro bluetooth TX-186
- Prękość płyty: 33 RPM
- Odtwarzanie z USB: Tak
- Zgrywanie dźwięku: USB
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
179,00 zł / szt
220,17 zł brutto
Gramofon Retro z Bluetooth Technaxx
- Obsługa Bluetooth V5.0
- Głośniki stereo 2 x 3W
- Wyjście RCA do podłączenia systemów HiFi
- Odtwarzanie płyt winylowych z 3 prędkościami: 33, 45, 78 obr./min
- Digitalizacja bezpośrednio na dysk USB
- Wejście AUX-IN 3,5 mm i gniazdo słuchawkowe 3,5 mm
- Wysokiej jakości konstrukcja z funkcjonalną obsługą
Dane techniczne
- Bluetooth V5.0; zasięg ~10m tereny otwarte
- Częstotliwość nadawania Bluetooth 2,4 GHz; Wypromieniowana moc wyjściowa maks. 2,5 mW
- Tryb Phono, Bluetooth, wejście AUX, USB
- Głośniki 2x 3W głośniki stereo, impedancja 4, pasmo przenoszenia 75Hz-20kHz
- Gramofonowe EP/LP/SP; silnik prądu stałego; prędkości: 33/45/78 obr./min; S/N§45dB; wkład z igłą (ID modelu: 4768); napęd paskowy
- Gniazdo AUX-IN i słuchawkowe 3,5 mm
- Wejście AUX / gniazdo słuchawkowe: 3,5 mm
- Wyjście RCA Cinch (lewe i prawe)
- Napięcie zasilacza 100-240V 50/60Hz
- Wejście zasilania DC 5V 1A
- Pobór mocy Maks. 5W
| Waga | 2500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 370 x 165 x 330 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Technaxx Deutschland GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Prękość płyty | 33 RPM |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Zgrywanie dźwięku | USB |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Moc wyjściowa | 5 |
| Złącza | 1 x USB |
| Regulacja pitch | Nie |
| Wymiary | Długość 33 x szerokość 28.5 x wysokość x 12.4 cm |
| Waga | 2.2 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne | Digitalizacja albumu bezposrednio na dysk USB |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Tuner FM | Nie |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |