gramofony
Gramofon ATT-14BT
- Prękość płyty: 33 RPM
- Odtwarzacz CD: Tak
- Odtwarzanie z USB: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
543,40 zł / szt
668,38 zł brutto
Klasyczny gramofon 33/45/78 RPM z eleganckim wykończeniem z naturalnego drewna, funkcja bezprzewodowa umożliwiająca łatwe łączenie się z innymi urządzeniami bez użycia przewodów, zgodność z Bluetooth 5.0 A2DP umożliwiająca szybkie parowanie z innymi urządzeniami i zasięg do 10 metrów, wbudowane głośniki stereo zapewniające doskonały dźwięk, mechanizm gramofonu z napędem paskowym, odtwarzacz CD do słuchania ulubionej muzyki, radio FM, wejście AUX, pamięć flash USB.
Specyfikacja techniczna
| Producent | AKAI |
|---|---|
| Prękość płyty | 33 RPM |
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Moc wyjściowa | 5 |
| Złącza | RCA, 1 x USB |
| Zgrywanie dźwięku | Nie |
| Regulacja pitch | Nie |
| Wymiary | 425 x 340 x 195 mm |
| Waga | 5.68 |
| Pozostałe parametry |
|
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Tuner FM | Tak |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Kolor | Drewnopodobny |
| Waga | 5600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 245 x 440 x 480 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |