Gra Terraformacja Marsa: Hellas i Elysium
- Nr katalogowy:
0873
- Płeć: Dziewczynki
- Czas gry: 120
- Pełna specyfikacja
Terraformacja Marsa: Hellas i Elysium
Odkryj nowe tereny do terraformacji!
Dodatek zawiera dwustronną planszę przedstawiającą 2 regiony na Marsie.
Mapa Elysium przeniesie graczy prawie na drugą stronę równika Marsa. Otworzy się przed nim północ regionu ze swoimi rozległymi nizinami, na których można stworzyć oceany, i południe obfitujące w różne minerały. Jeśli komuś uda się umieścić obszar na Olympus Mons, najwyższym szczycie w całym Układzie Słonecznym, otrzyma 3 darmowe karty.
Z regionem Hellas graniczy biegun południowy Marsa i ogromny krater rozciągający się na 7 heksów, który aż prosi się o stworzenie tam wielkiego oceanu. Umieszczanie obszarów wokół bieguna zapewni nowe premie w postaci ciepła i wody.
Każda z map zawiera nowe zestawy Tytułów i Nagród współgrające z danym regionem. Umieść 3 obszary wokół bieguna południowego, aby zostać Polarnikiem, albo zawalcz o największą liczbę obszarów sąsiadujących z oceanami na mapie Elysium!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Terraformacja Marsa (edycja Gra Roku).
| Waga | 318 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 223 x 263 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Rebel |
|---|---|
| Nr katalogowy | 0873 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Czas gry | 120 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Planszowe |
| Max. liczba graczy | 5 |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22 x 26 x 1 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Wersja językowa | Polska |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |