Gra Susy w kaktusy
- Bezpieczeństwo:
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zestaw zawiera małe elementy - niebezpieczeństwo zakrztuszenia.
- Nr katalogowy:
27358
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Najeżona gra zręcznościowa!
SUSY W KAKTUSY to dynamiczna gra zręcznościowa dla całej rodziny. W pudełku znajdują się katapulty i specjalna tarcza przypominająca kaktusowe pole. Gracze strzelają do niej kolorowymi czapeczkami. Zdobycie punktów nie jest jednak wcale proste. Trzeba precyzyjnie oceniać odległości i umiejętnie dobierać siłę nacisku, tak by trafiać w najwyżej punktowane pola między kaktusami. Wygrywa ta osoba, która zdobędzie największą ilość punktów.
Odważ się i rób susy w kaktusy!
| Waga | 259 kg |
|---|---|
| Wymiary | 43 x 286 x 187 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Alexander |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zestaw zawiera małe elementy - niebezpieczeństwo zakrztuszenia. |
| Nr katalogowy | 27358 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Rodzaj | Zręcznościowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29 x 19 x 4 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |