gry
Gra Spadające Małpki
- Nr katalogowy:
52563
- Płeć: Dziewczynki
- Min. liczba graczy: 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
79,00 zł / szt
97,17 zł brutto
Spadające Małpki
Wspaniała gra rozwijająca zręczność oraz koncentrację dzieci w wieku od 5 lat. Gracze wkładają różnokolorowe patyczki w pień palmy, a następnie wrzucają do środka palmy małpki, które zahaczają się o patyczki ogonami. Gracz rzuca kostką do gry z kolorowymi polami - kolor wylosowany kostką wyznacza kolor patyczka, który należy wyciągnąć z palmy. Cała sztuka polega na tym, aby przy tym nie spadła żadna małpka! Spadające małpki to gwarancja miło spędzonego czasu dla całej rodziny.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Mattel |
|---|---|
| Nr katalogowy | 52563 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Czas gry | 30 |
| Rodzaj | Zręcznościowe |
| Reklama TV | 2019 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 26,7 x 26,7 x 11.4 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Wersja językowa | Polska instrukcja |
| Oznaczenia |
| Waga | 527 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 x 265 x 265 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |