gry
Gra Spadające jabłka
- Bezpieczeństwo:
Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Małe części. Niebezpieczeństwo udławienia się. Przed wręczeniem dziecku zabawki należy wyjąć ją z opakowania.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
040-1044
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
62,00 zł / szt
76,26 zł brutto
Spadające jabłka to drzewko równowagi, które umożliwia zabawę dla dwóch graczy. Gra testuję poczucie równowagi i prawa grawitacji. Każdy gracz, na zmianę, musi umieścić czerwone i żółte jabłka na koronie kołyszącego się drzewa, starając się nie spowodować ich upadku.
| Waga | 367 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 260 x 260 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Quercetti |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Małe części. Niebezpieczeństwo udławienia się. Przed wręczeniem dziecku zabawki należy wyjąć ją z opakowania. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 040-1044 |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Czas gry | 10 |
| Rodzaj | Zręcznościowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Max. liczba graczy | 2 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 26 x 26 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |