Status: Brak na stanie
44,91 zł / szt
55,24 zł brutto
Rush Hour jest grą doskonale rozwijającą zdolność sekwencyjnego myślenia. Będziesz w niej kierować ruchem tak, abyś mógł wyjechać z zakorkowanego parkingu!
40 zatłoczonych parkingów i cztery poziomy trudności: początkujący, średnio zaawansowany, zaawansowany, ekspert.
Jak grać w grę Rush Hour?
Wybierz kartę z zadaniem i umieść pojazdy na planszy tak jak określono w zadaniu. Przesuwaj blokujące wyjazd auta, by odblokować sobie drogę Wyjedź samochodem przez wyjazd a wygrasz!
| Waga | 443 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 225 x 235 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 76622 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Logiczne |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Max. liczba graczy | Bez ograniczeń |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22,5 x 23,4 x 6,1 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Wersja językowa | Polska instrukcja |
| Wersja | Podstawa |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |