Gaming
Gra PS4 Dreams
- Data premiery: 2020-02-14
- Wymagania wiekowe: 12
- Liczba graczy:
1-4
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
30,67 zł / szt
37,72 zł brutto
Dreams
- Wyśnij coś i zagraj w to!
- Zwiedzaj bez przerwy powiększający się świat snów pełen gier, muzyki, sztuki i wszystkiego, o czym tylko zamarzysz.
- Odkryj niesamowite dzieła graczy z całego świata i poznaj inspirujące historie w trybie Marzenie Arta.
- Dowiedz się, jak tworzyć własne gry, animacje, muzykę i inne dzieła dzięki łatwym nagraniom szkoleniowym, a później podziel się swoimi pomysłami w sieci społecznościowej.
- Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 130 x 175 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sony |
|---|---|
| Data premiery | 2020-02-14 |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Liczba graczy | 1-4 |
| Wymagania sprzętowe | Minimalna ilość wolnego miejsca: 18 GB |
| Wersja językowa | Polska |
| Oznaczenia | |
| Nośnik | Do pobrania |
| Tryby gry | Multiplayer |
| Gatunek | Przygodowa |
| Platforma | PlayStation 4 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |