gry
Gra Pallino Coding
- Nr katalogowy:
040-1021
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
112,00 zł / szt
137,76 zł brutto
Bestsellerowy Pallino umożliwia teraz naukę kodowania! Ta popularna gra zawierająca mozaikę umożliwia wprowadzenie dzieci do myślenia komputacyjnego, czyli podobnego do komputera. Założeniem tego sposóbu myślenia jest rozbicie złożonego problemu na prostsze segmenty, które są możliwie do rozwiązania. Podczas zabawy z Pallino kodowanie odbywa się w formie "offline". Gra zawiera dwa warianty - jeden polega na odwzorowowywaniu diagramów na jednej stronie karty, drugi natomiast na tworzeniu obrazka zgodnie z instrukcjami na zakodowanej stronie karty. Podczas zabawy dzieci także ćwiczą koordynację.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Quercetti |
|---|---|
| Nr katalogowy | 040-1021 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Logiczne |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Max. liczba graczy | Bez ograniczeń |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 42 x 36 x 7 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Wersja językowa | Polska instrukcja |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 1271 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 355 x 420 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |