Gra Odjechane Jednorożce: Smoki Dodatek
- Nr katalogowy:
92759
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Gry karciane
- Pełna specyfikacja
Odjechane Jednorożce: Smoki
Jeszcze więcej nieczystych zagrywek!
Przenieś swoje rozgrywki na wyższy poziom i rozpocznij walkę w powietrzu! Dzięki walecznym smokom oraz ich potężnej magii wypróbujesz zupełnie nowe strategie atakowania przeciwników. Tylko pamiętaj: karty nie powinny zionąć prawdziwym ogniem! Jeśli widzisz płomienie, coś poszło bardzo nie tak!
Odjechane Jednorożce: Smoki to rozszerzenie składające się z 54 zupełnie nowych kart, które wprowadzą do Twoich rozgrywek fantastyczne stworzenia: od smokorożków, poprzez dojrzałe osobniki aż do zwykłych jednorożców, które marzą, by zostać smokami. Możesz je łączyć zarówno z klasyczną grą podstawową, jak i wersją Bez cenzury.
Czym są Odjechane Jednorożce?
To szalona gra strategiczna, w której rozwijamy armie złożone z tytułowych stworzeń. Każde z nich posiada swój unikalny efekt, a kluczem do zwycięstwa jest ich umiejętne łączenie. Podczas rozgrywki czeka na nas mnóstwo negatywnej interakcji: w końcu dokuczanie przeciwnikom to najskuteczniejsza droga, wiodąca prosto do zwycięstwa!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Odjechane Jednorożce (druga edycja).
Specyfikacja techniczna
| Producent | Rebel |
|---|---|
| Nr katalogowy | 92759 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Gry karciane |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Czas gry | 60 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Max. liczba graczy | 8 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 10 x 15 x 4 cm |
| Akcesoria w zestawie | 54 karty |
| Wymagania wiekowe | 14 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Dodatek |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 95 x 170 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |