gry
Gra logiczna Spidey
- Nr katalogowy:
304-99139
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
22,50 zł / szt
27,68 zł brutto
Gra logiczna Spidey
Gra logiczna Spidey pozwala młodszym dzieciom na rozwój logicznego myślenia, pamięci i zdolności manualnych. W zestawie znajdziemy 8 par puzzli z bohaterami znanymi z kreskówki, które dzieci będą musiały do siebie dopasować. Dzięki specjalnym wypustkom, dzieci będą w stanie ułożyć puzzle ze swoimi ulubionymi postaciami samodzielnie!
| Waga | 355 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 185 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Nr katalogowy | 304-99139 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Logiczne |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Max. liczba graczy | Bez ograniczeń |
| Marka | Marvel Spidey i Super-Kumple |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18,8 x 5,7 x 18,8 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |