gry
Gra Labyrinth Pokemon
- Nr katalogowy:
27036
- Płeć: Dziewczynki
- Min. liczba graczy: 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
86,39 zł / szt
106,26 zł brutto
Labyrinth Pokemon
Klasyczna gra Lanyrinth w nowym wydaniu - na licencji Pokemon! Szaleńcza zabawa dla całej rodziny.
Należy przemierzyć długie korytarze, odkryć wspaniałe skarby i wygrać. Po wyłożeniu karty z labiryntem wszyscy gracze gnają po krętych, zawiłych korytarzach. Przesuwając karty ze ścieżkami, szukamy drogi do upragnionego skarbu. Ale uwaga, jeden ruch przeciwnika może zupełnie zmienić układ tunelu!
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Nr katalogowy | 27036 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Czas gry | 30 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Rodzinne i towarzyskie |
| Marka | Pokemon |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 37 x 27 x 6 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Wersja językowa | Polska instrukcja |
| Wersja | Podstawa |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 1130 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 270 x 370 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |