gry
Gra Labyrinth Minecraft
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
24771
- Min. liczba graczy: 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
86,39 zł / szt
106,26 zł brutto
Gra Labyrinth Minecraft
Wyrusz na ekscytującą wyprawę do świata Minecraft i odkryj tajemnice zmieniającego się labiryntu! Przesuwaj korytarze, aby odnaleźć cenne przedmioty, unikać pułapek i spotkać zarówno przyjazne, jak i wrogie moby. Każdy ruch może otworzyć nową ścieżkę lub zablokować drogę do celu, więc planuj uważnie i wykorzystaj swoje umiejętności, aby dotrzeć tam, gdzie chcesz.
Labyrinth Minecraft to połączenie kultowej gry planszowej z uwielbianym przez miliony uniwersum. Pełna zwrotów akcji rozgrywka oferuje mnóstwo emocji zarówno młodszym, jak i starszym graczom.
Czy uda Ci się odnaleźć właściwą drogę w tym dynamicznym, nieustannie zmieniającym się świecie?
| Waga | 990 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 270 x 370 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 24771 |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Planszowe |
| Marka | Minecraft |
| Reklama TV | 2025 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27,3 x 37,3 x 5,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Materiał | Tektura |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |