Karaluchy na wolności! Teraz w nowym designie i z dodatkowym wariantem gry. Szybko spróbujesz je złapać w pułapkę za pomocą sztućców. Kto wygra ten szybki pościg?
Komu uda się złapać biegającego karalucha za pomocą leżących sztućców? O tym, czy obrócić widelec, nóż czy łyżkę, decyduje kostka. Jeśli sztućce zostaną sprytnie odwrócone, karaluch może zostać złapany w pułapkę. Wygrywa ten, kto pierwszy zdobędzie pięć żetonów.
Super proste zasady i szybka konfiguracja gry sprawiają, że możesz zacząć grać od razu. Krótki czas grania wynoszący 15-20 minut sprawia, że ta gra akcji jest wspaniałą rozrywką, przynoszącą mnóstwo zabawy! Gra La Cucaracha dla 2-4 graczy będzie hitem na każdym przyjęciu urodzinowym i miłą niespodzianką jako prezent.
| Waga | 850 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 370 x 270 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 22689 |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Czas gry | 20 |
| Rodzaj | Rodzinne i towarzyskie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 37,3 x 27,3 x 5,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Zasilanie | Bateria |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |