gry
Gra La cucaracha - edycja specjalna
- Nr katalogowy:
22374
- Płeć: Dziewczynki
- Min. liczba graczy: 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
121,49 zł / szt
149,43 zł brutto
Gra La cucaracha - edycja specjalna
W kuchni jest karaluch! Od 10 lat miliony ludzi bawią się grą w biegające karaluchy. Chrząszcz szybko się wspina, więc nie trać ani chwili! Rzuć kostką, obróć sztućce i zwab go w pułapkę. Dzięki tej limitowanej edycji możesz grać w dwie różne gry. Oprócz popularnej gry podstawowej, spróbuj zwabić zwinne owady do swojej pułapki w ciemności! Wyłącz światła a gra będzie świecić. Wysokiej jakości farba fosforyzująca oraz oryginalny świecący w ciemności karaluch HEXBUG Nano gwarantują długotrwałą radość z gry!
| Waga | 1050 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 330 x 440 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Nr katalogowy | 22374 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Czas gry | 20 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Planszowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 43 x 30 x 5,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |