Gra Kto to był?
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
22136
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Kto to był?
Odkryj tajemnice mówiących zwierząt i znajdź rabusia! Panika w królewskim zamku: ktoś skradł magiczny pierścień władcy, który chroni krainę przed złym czarodziejem! Zwierzęta mieszkające w zamku wiedzą kim jest rabuś i mogą udzielić wskazówek o jego wyglądzie. Jednak tylko dzieci potrafią zrozumieć mowę zwierząt, więc uratowanie królestwa zależy od nich! Interaktywna, mówiąca skrzynia sprawia, że każda rozgrywka jest inna i za każdym razem ekscytująca. Posłuchajcie wskazówek zwierząt, płynących z magicznej skrzyni. Naciskajcie przyciski, aby wybrać przeszukanie komnaty, rozmowę ze zwierzętami albo użycie magii. Tylko wspólnymi siłami możecie odnaleźć pierścień zanim upłynie wyznaczony czas. Gra jest interaktywna.
| Waga | 1379 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 432 x 310 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 22136 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Czas gry | 45 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Planszowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 43,3 x 30,1 x 7,4 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |