gry
Gra Kości pirackie
- Bezpieczeństwo:
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zestaw zawiera małe elementy - niebezpieczeństwo zakrztuszenia.
- Nr katalogowy:
2250
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
3,00 zł / szt
3,69 zł brutto
Gra Kości pirackie
Klasyczna gra w kości w małym, poręcznym opakowaniu, które łatwo zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Instrukcja zawiera opis aż 9 różnych wariantów gry takich jak:
- 10 000
- Strity
- Generał
- Do Bazy
- Sto Dwadzieścia
- Piątka
- Siedemnastka
- Skreślanki (dwie wersje)
| Waga | 68 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 96 x 96 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Alexander |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zestaw zawiera małe elementy - niebezpieczeństwo zakrztuszenia. |
| Nr katalogowy | 2250 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Max. liczba graczy | Bez ograniczeń |
| Rodzaj | Losowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 9.3 x 9.3 x 2 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Wersja językowa | Polska |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |