gry
Gra Kolorowa łamigłówka
- Bezpieczeństwo:
- Każdorazowo, przed podaniem dziecku zabawki, należy sprawdzić jej czystość i jakość.
- Przed pierwszym użytkowaniem, umyj zabawkę używając gąbki i mydła.
- Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać do zabawy. Przed podaniem dzieck
- Nr katalogowy:
112466
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
31,50 zł / szt
38,75 zł brutto
Gra Kolorowa łamigłówka
Kolorowa łamigłówka to gra polegająca na logicznym myśleniu i strategicznym planowaniu.
Poprzez przesuwanie kolorowych kulek w odpowiednich kierunkach dziecko odkrywa, manipuluje, układa, odgaduje, czyli po prostu świetnie się bawi rozwijając przy tym ważne umiejętności:
- Logiczne myślenie
- Dedukowanie
- Wyobraźnię
Do prawidłowego rozwoju dziecka potrzebna jest symulacja zarówno "logicznej" lewej półkuli mózgu jak i "artystycznej" prawej, która odpowiada za intuicję, wyobraźnię i kreatywność. Dzięki temu zwiększa się efektywność procesów pamięciowych.
| Waga | 390 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 265 x 225 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | 112466 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Czas gry | 15 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Logiczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27 x 4,5 x 23 cm |
| Akcesoria w zestawie | 48 x Kulka |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Wersja językowa | Polska |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |