gry
Gra karciana Pictoo Fantasy
- Nr katalogowy:
24793
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Gry karciane
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
24,30 zł / szt
29,89 zł brutto
Gra karciana Pictoo Fantasy
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Nr katalogowy | 24793 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Gry karciane |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Max. liczba graczy | 6 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 14,5 x 8,9 x 2,2 cm |
| Akcesoria w zestawie | 57 x Karta |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Materiał | Tektura |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 205 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 90 x 140 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |