gry
Gra Im a Genius Quiz Język angielski
- Nr katalogowy:
304-PL48892
- Płeć: Dziewczynki
- Min. liczba graczy: 2
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
39,00 zł / szt
47,97 zł brutto
Gra Im a Genius Quiz Język angielski
Gra rozwijająca słownictwo i wiedzę z języka angielskiego. W grze odpowiadamy na pytania i przesuwamy swój pionek po planszy, zdobywając przy tym specjalne odznaki. Quiz z pytaniami został przygotowany na podstawie programu nauczania w szkole podstawowej i jest podzielony na dwa poziomy trudności, dzięki czemu młodsze i starsze dzieci mogą razem spędzać czas przy planszy. Opakowanie zawiera instrukcję.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Nr katalogowy | 304-PL48892 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Quizy i łamigłówki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27,5 x 7 x 27,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 730 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 255 x 255 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |