gry
Gra Domino Double 28 sztuk
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
01181
- Min. liczba graczy: 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
15,00 zł / szt
18,45 zł brutto
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 165 x 65 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Engelhart |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 01181 |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Logiczne |
| Wymiary | Klocek: 4,1 x 2 x 0,7 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 12 x 6 x 5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Materiał | Drewno |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |