gry
Gra Carotina - Pory roku
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
304-PL102389
- Min. liczba graczy: 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
34,50 zł / szt
42,44 zł brutto
Gra Carotina - Pory roku
Gra edukacyjna, która umożliwia dzieciom poznanie pór roku. Każda karta ze środowiskiem przedstawia jedną z nich - jesień, zimę, wiosnę i lato. Podczas zabawy dziecko poznaje koncepcję czasu i jego upływu.
- Wytrzymała i odporna tektura
- Dopasowywanie elementów
- Myślenie logiczne
| Waga | 630 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 190 x 255 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 304-PL102389 |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Edukacyjne |
| Marka | Carotina |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18,8 x 8,7 x 25,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Materiał | Tektura |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |