gry
Gra Carotina jedzie do Londynu
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
304-PL85606
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
39,00 zł / szt
47,97 zł brutto
CAROTINA JEDZIE DO LONDYNU
Nowy produkt z serii Carotina, zawierający Carotinę w formie windowbox. Produkt umożliwia naukę angielskiego z użyciem radosnej marchewki, która motywuje dzieci nauki radosnymi okrzykami, za każdym razem, gdy udzielą poprawną odpowiedź.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 304-PL85606 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Edukacyjne |
| Marka | Carotina |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Max. liczba graczy | Bez ograniczeń |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 38.3 x 12 x 28.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Wersja językowa | Polska |
| Oznaczenia |
| Waga | 425 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 295 x 245 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |