zasilacze
GPS-700A8 700W ATX-12V,12cm, active PFC
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 2
- Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V: 1
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 29 w magazynie
150,14 zł / szt
184,67 zł brutto
GPS-700A8 SERIA SMART
Nowa seria smart oferuje zarówno wysoką jakość wykonania jak i sprawność. Zasilacz jest pomalowany na czarno oraz wyposażony w długie kable, przewód zasilający oraz solidny karton, który chroni go w transporcie. Dzięki sprawność zasilacza na poziomie powyżej 80% SERIA SMART spełnia wymagania zielonego IT, przy umiarkowanej cenie zakupu.
| Waga | 1730 kg |
|---|---|
| Wymiary | 230 x 100 x 165 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Chieftec |
|---|---|
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Wymiary | 140 x 150 x 87mm |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 2 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Moc zasilacza | 700 W |
| Format | ATX |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |