karty rozszerzeń
Gniazdo USB 3.1 USB-A USB-C panel przedni
- Rodzaj kontrolera: USB 3.0
- Porty : 1 x USB 3.0
- Wymiary:
120.5 x 102.2 x 25.5 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
32,04 zł / szt
39,41 zł brutto
Wewnętrzny przedni panel komputera stacjonarnego z dwoma portami USB 3.1 (typ A + typ C)
- Praktyczne porty USB z przodu
- Łatwe do zainstalowania
- Pasuje do wnęki na napęd 3,5 cala komputera stacjonarnego
- Łączy się z 19-pinowym portem USB 3.x na płycie głównej komputera, nie wymaga sterowników
| Waga | 233 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 130 x 110 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj kontrolera | USB 3.0 |
| Porty | 1 x USB 3.0 |
| Wymiary | 120.5 x 102.2 x 25.5 mm |
| Waga | 0.2 |
| Pozostałe parametry | Pobór mocy w trybie gotowości: 0,45 W |
| Chipset | VL162 |
| Interfejs | USB 19-pin |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |