Glowing System Słoneczny 3D
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIA: Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
5423
- Pełna specyfikacja
3D w ciemności. Pasuje Ci taki Układ?
Zestaw, w którym znajdziesz fluorescencyjny model Słońca i planet krążących wokół niego. Modele są wypukłe i świecą w ciemności.
Nabądź 2 opakowania i stwórz Układ Słoneczny 3D z prawdziwego zdarzenia, który będziesz mógł podziwiać każdej nocy. Wystarczy naświetlić wybrane elementy przez minutę, wyłączyć światło i obserwować jak... świecą (ze świecą podobnych szukać). To niepowtarzalna i inspirująca ozdoba dziecięcego pokoju.
| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 250 x 175 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | 4m |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIA: Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 5423 |
| Rodzaj | Naklejki na ścianę |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 17,5 x 25 cm |
| Akcesoria w zestawie | - model Słońca świecący w ciemności |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |