głośniki
Głośniki Speaker SP-RM3a
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 40
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 833,98 zł / szt
2 255,80 zł brutto
Aktywne głośniki stereo high-end
Zamontowane z tyłu głośniki NEC SP-RM3a zapewniają doskonały dźwięk podczas wideokonferencji lub instalacji Digital Signage.
- Zoptymalizowany pod kątem współpracy wideo i aplikacji do oznakowania korporacyjnego.
- Możliwość montażu niewidocznego z tyłu - dyskretna i nowoczesna stylistyka zapewnia harmonijne połączenie zestawu głośnikowego z wyświetlaczem. Głośniki pozostaną widoczne (widok z przodu) w przypadku wyświetlaczy 40-calowych dzięki konstrukcji tylnej obudowy, w przypadku innych rozmiarów wyświetlaczy głośniki są ukryte za wyświetlaczem.
- Wyrafinowana inżynieria z wyraźnym dźwiękiem skutecznie minimalizuje potencjalne rezonanse i interakcje z głośnikiem.
- Unikalna koncepcja konstrukcji - umożliwia szybki i łatwy montaż.
- Zobowiązanie do jakości - 3 lata gwarancji, aby spełnić długoterminowe wymagania, zapewniając spokój ducha.
Specyfikacja techniczna
| Producent | NEC |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 40 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 80 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Rodzaj | Kolumny |
| Wymiary | 370 x 60 x 60 mm |
| Waga | 1.2 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stosunek sygnału do szumu | 72 |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Nie |
| Kolor | czarny |
| Waga | 2700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 220 x 415 x 130 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |