głośniki
Głośniki przewodowe V11 2.1
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 11
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
57,66 zł / szt
70,92 zł brutto
DEFENDER Głośniki 2.1 do Laptop PC 11W zasilanie USB LED
Specyfikacja techniczna
| Producent | Defender |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 11 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Moc subwoofera | 5 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 40 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18000 |
| Rodzaj | Kolumny |
| System | 2.1 |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja wysokich tonów |
| Kolor | czarny |
| Waga | 812 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 x 220 x 165 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |