głośniki
Głośniki Polo 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 4
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 27 w magazynie
37,05 zł / szt
45,57 zł brutto
Głośniki Polo 2.0
Kompaktowy zestaw głośników zasilanych przez USB.
- Moc wyjściowa 8 W (4 W RMS) zapewnia wyraźny dźwięk podczas słuchania muzyki lub oglądania ulubionych filmów.
- Dzięki niewielkim wymiarom zajmują mało miejsca i nie zaśmiecają biurka.
- Zasilane z USB, więc nie potrzeba gniazdka sieciowego.
- Łatwy w obsłudze pilot na przewodzie umożliwia szybką zmianę głośności.
| Waga | 360 kg |
|---|---|
| Wymiary | 83 x 155 x 100 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 4 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 150 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Wymiary | 76 x 77 x 74 mm |
| Waga | 301 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |