głośniki
Głośniki Pebble 2.0 USB czarne
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Rodzaj: Komputerowe
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
63,76 zł / szt
78,42 zł brutto
Zainspirowany japońskim skalnym ogrodem zen, zaokrąglony i gładki kształt Creative Pebble, sprawia, że ten system głośników 2.0 swoim wyglądem doskonale pasuje do wystroju nowoczesnego domu i biura. Ulepszające brzmienie muzyki przetworniki skierowane pod kątem 45 stopni oraz wygodne zasilanie za pomocą pojedynczego kabla USB.
| Waga | 880 kg |
|---|---|
| Wymiary | 125 x 125 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Creative Labs |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 17 |
| Stacja dokująca | Tak |
| Wymiary | 114.0 x 113.0 x 116.0 mm (głośnik) |
| Waga | 645 |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stosunek sygnału do szumu | 86 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |