głośniki
Głośniki 2.0 USB LED Rainbow Nortec
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 6
- Stacja dokująca: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
26,90 zł / szt
33,09 zł brutto
Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych z podświetleniem LED RAINBOW.. Gwarantują czyste i naturalne brzmienie dźwięku. Współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście głośnikowe i wyjście USB. Posiadają wbudowaną regulację głośności. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zabezpieczają przed elektryzowaniem się i przed generowaniem zakłóceń elektromagnetycznych.
- Moc skuteczna: 6W (2x3W)
- Impedancja: 4
- Zakres częstotliwości: 20Hz-20kHz
- Zasilanie: 5V
- Wymagają złącz: USB i wyjście słuchawkowe Mini-Jack 3.5mm
- Długość kabla: 1.2m
| Waga | 685 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 165 x 185 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Nie |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |