Głośniki 2.0 Helium 200
- Max. moc głośników (sumaryczna): 20
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Stacja dokująca: Nie
- Pełna specyfikacja
KLASYKA Z CHARAKTEREM
Wielu graczy docenia klasyczny design z odrobiną gamingowej zadziorności widoczną w wykończeniu i akcentach peryferiów. Genesis Helium 200 to klasyczna bryła prostopadłościanu okraszona stylową carbonowa fakturą oraz akcentami stalowymi i czerwienią charakterystyczna dla Genesis. W efekcie gracz otrzymuje elegancki i uniwersalny sprzęt pasujący do każdego pokoju gracza.
NAGŁOŚNIJ SWOJE ZWYCIĘSTWA
Każdy z głośników Helium 200 to drewniana konstrukcja wyposażona w 3 calowy głośnik niskotonowy oraz aktywny tweeter. Gwarantuje to świetną jakość nie tylko średnich tonów, ale przede wszystkim basu. Uzyskana charakterystyka dźwięku sprawdzi się zarówno podczas emocjonującej rozgrywki jak i przy słuchaniu ulubionej muzyki. Moc generowana przez głośniki to solidne 20 W.
WYGODA UŻYTKOWANIA
Sterowanie głośnością oraz włącznikiem on/off odbywa się za pomocą wygodnego w użyciu potencjometru. Dodatkowo gracz może do głośników podłączyć słuchawki i mikrofon, dzięki specjalnym wejściom pod potencjometrem. Pozwala to wygodnie przełączyć się na słuchawki, kiedy mamy tylko na to ochotę.
| Waga | 1995 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 360 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Genesis |
|---|---|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| System | 2.0 |
| Stosunek sygnału do szumu | 70 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |